click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

EUR 0 to EUR 5.000.000

More Search Options
We found 0 results. View results

Mooie winkelruimte gelegen aan de Vismarkt

EUR 3.600 /maand
Vismarkt, Leuven, Belgium,

Overview

  • Updated On:
  • 23/09/2018
  • 105.00 m2

Description

Deze schitterende winkelruimte (+/- 105m²) met een plafondhoogte van maar liefst 5 meter is onmiddellijk beschikbaar. Het winkelpand is opgedeeld in 2 niveaus van respectievelijk 70m² (gelijkvloers) en 35m² ( 1ste verdieping). De centrale ligging op de Vismarkt, de onmiddellijke nabijheid van parkeermogelijkheden en de gezellige Mechelsestraat zorgen voor de ideale locatie voor uitbating van uw winkel. Bent u op zoek naar een perfecte locatie voor uw zaak in het centrum van Leuven? Contacteer Covas dan snel. 016/40.60.20 // info@covas.be // Meer op covas.be

Address: Vismarkt, Leuven, Belgium
City:
Zip: 3000
Country: Belgium
Open In Google Maps
Property Id : 18973
Price: EUR 3.600 /maand
Property Size: 105.00 m2
Floors No: 1
Tue 23 Jul
Wed 24 Jul
Thu 25 Jul
Fri 26 Jul
Sat 27 Jul
Sun 28 Jul
Mon 29 Jul
Tue 30 Jul
Wed 31 Jul
Thu 01 Aug
In Person
Video Chat
Your information

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Compare Listings